Persil Persil-Premium

Persili lojaalsed partnerid

Tunnustatud ettevõtted ja tuntud kaubamärgid on Persili kaubamärki pikka aega toetanud. Oleme selle toetuse üle väga rõõmsad ja sooviksime sellel leheküljel teile oma partnerettevõtteid tutvustada.

Lisateave meie partnerite kohta:
Bosch: www.bosch-home.com
Siemens: www.siemens-home-bsh-group.com
Lindner: www.lindner.de

Bosch hoolitseb pesu eest

Bosch on 75 aastat töötanud kodumasinate jõudluse, tehnilise kvaliteedi ja töökindluse tagamiseks.

Tänapäeval ei suudaks pesu eest hoolitsemist ilma Boschita ettegi kujutada. Pesemise ja kuivatamise valdkonnas enam kui 1000 patenti omav Bosch on uuenduste teerajaja. Kõikidel Boschi väljatöötatud tehnilistel uuendustel on alati olnud ühine eesmärk: toimida nii tõhusalt kui vaja ja nii energiasäästlikult kui võimalik. Sel viisil tagab Bosch igal pesupesemisel suurepärase tulemuse.

Siemensi uuendused

Majapidamises toimivad kõige paremini seadmed, kus kvaliteetne tehnolooga on ühendatud uuenduslike funktsioonide ja madala tarbimisega. Just seda pakuvad Siemensi parimad pesupesemiseks mõeldud tooted. Näiteks esimene pesumasin, mis teab, kuidas plekke eemaldada. Üleriiete / veekindluse tagamise tsükkel peseb vastupidavast materjalist riideesemeid ja tagab samal ajal nende veekindluse; varioSofti trummel tagab äärmiselt õrna puhastamise ja heliisolatsiooni eriti vaikseks tööks. Ja mis kõige parem – maailma esimene kuivati, mille elektritarbimine püsib madal tänu kondensaatoris toimivale automaatsele isepuhastusfunktsioonile.

Siemensi plekivastane süsteem

Muru-, tomati- ja punase veini plekid ei ole ühesugused. Tänu Siemensi uuenduslikule plekivastasele süsteemile töödeldakse iga plekki omamoodi. Selleks juhib Siemensi uusim tehnoloogia erinevate plekkide puhul nutikat programmijada ja trumli liikumist. See tähendab, et pesu saab vastavalt vajadusele kas õrnalt või intensiivselt pesta. VarioSofti trumli ainulaadne struktuur aitab plekieemaldusele aktiivselt kaasa, samamoodi ka spetsiaalse kujuga asümmeetrilised labad. See võimaldab plekid lihtsasti ja täiendavat lisapesuainet kasutamata eemaldada.

Lindneri hotellid ja kuurordid

Paeluvad ärikohtumispaigad, lummavad heaoluspaad või peened golfi- ja spordihotellid. Lindneri hotellid ja kuurordid on sama mitmekülgsed kui nende külaliste vajadused. Teenus – sõbralik ja lihtne. Olemus – tavalisest eristumine ja uuenduslikkus. Kohas, kus hinnatakse kvaliteeti nii kõrgelt, on kindlasti eriline koht ka Saksamaa parimal pesuainel. Ehk soovite külastada Lindneri hotelli ja lasta end veidi hellitada?