Persil Persil-Premium

Pärast pesemist

Kuidas pesu pärast pesemist käsitseda?

Pärast pesemist võtke riideesemed pesumasinast esimese võimaluse korral välja ja pange kuivama. See ennetab niiskes pesumasinas ebameeldiva lõhna tekkimist. Samuti ennetab see soovimatute kortsude tekkimist ja riideeset on lihtsam triikida, mis omakorda säästab elektrit.

Väljas kuivatamine
Pärast pesemist pange pesu esimese võimaluse korral välja kuivama. See ennetab kopituse teket ja soovimatuid kortse. Kuivama pandavate riideesemete silumine ja vormimine muudab triikimise lihtsamaks. Särgid ja pluusid võib panna kuivama riidepuu peale. Võimaluse korral pange villast ja siidist riideesemed kuivama siledale pinnale ja mitte päikese kätte.

Pesukuivatis kuivatamine
Kuivatit kasutades säästate palju aega, kuna ei pea riideesemeid ükshaaval välja kuivama riputama. Samuti ennetab see korteris liigse niiskuse tekkimist juhul, kui peate pesu siseruumides kuivatama. Lisaks mõjub see ka riideesemetele hästi. Nt kuivatis kuivatatud käterätikud on meeldivalt pehmed. Siiski ei tohi õrnast kangast riideesemeid kuivatisse panna. Vaadake hooldussümbolitelt, kas riideeset võib kuivatis kuivatada.