Persil Persil-Premium

Tundlik nahk

Tundlik nahk või vastsündinu? Nahaärrituse vältimiseks jälgige järgmisi nõuandeid

Kas teil on tundlik nahk või teil on kodus vastsündinu? Kas teadsite, et imiku nahk on täiskasvanu nahast kolm korda õrnem ning seetõttu on see tundlikum ja vastuvõtlikum pesuainest põhjustatud ärritustele? Lugege nõuandeid selle kohta, kuidas pesu pesemisel nahaärritust vähendada.

1 Sobiv toode
Kas teil või teie pereliikmel on nahaallergia? Allergiliste reaktsioonide oluliseks vähendamiseks kasutage ainult hüpoallergeenseid pesuaineid. Persil on välja töötanud tooted, mis tagavad teie pesu täiusliku puhtuse ja värskuse, olles samal ajal õrnad teie nahale. ECARFi soovitatud ja nahaarstide poolt heaks kiidetud.

2 Annustamine
Järgige pesu kogusest ja määrdumise tasemest olenevalt pakendile märgitud annuseid.

3 Veeringlus
Vee vabaks ringlemiseks ja pesuaine paremaks väljaloputamiseks veenduge, et trummel ei oleks liiga täis.

4 Korralik loputus
Kõikide tootejääkide korralikuks eemaldamiseks oodake, kuni loputustsükkel on lõppenud. Lühikese programmi valimisel pöörake tähelepanu loputustsüklile, kuna seda tüüpi programmid kasutavad loputamiseks vähem vett. Kahtluse korral kasutage pikema loputuse funktsiooni või siis korrake loputustsüklit.

5 Riiete kuivatamine
Kas kuivatate pesu väljas? Tavaliselt on see parem ja meeldivam. Kuid seda ei ole soovitatav teha heinapalaviku hooajal, kuna õhus sisalduv rohke õietolm võib riiete külge jääda ja kandmisel ärritust põhjustada.

6 Uued riideesemed
Nahaärrituse vähendamiseks on soovitatav uut riideeset enne kandmist üks või kaks korda pesta, et eemaldada tehase jäägid ja värvained ning riideese pehmemaks muuta.