Persil Persil-Premium Persil DISCS

Tundlik nahk ja KKK

Tundlik nahk ja KKK

Milline on tundlik nahk?

Tundlik nahk on kergemini ärrituv ja muutub kergemini põletikuliseks, põhjustades punetust, lööbeid, punne, sügelust jne. Tundliku nahaga inimesed peavad tooteid, eriti seepe ja pesuvahendeid ostes olema ettevaatlikud, sest need on enimlevinud nahaärritajad. Tundliku nahaga inimesed on väikesed lapsed, allergilised inimesed ja eakad. Olgu nahk tundlik või mitte, igal juhul vajab ta hoolitsust ja kaitset.

Mis on tundliku nahaga inimeste puhul pesuvahendite juures oluline?

Persili ja Silani tundliku naha toodete valik dermatoloogiliselt tunnustatud ja seda katsetati kui naha- ja allergiasõbralikku toodet ECARF-i poolt (European Center for Allergy Research Foundation). Meie Persili vedelad ja pulberpesuvahendid ning Silani pesupehmendajad sisaldavad naha- ja allergiasõbralikke lõhnaaineid ning ei sisalda värvaineid.

Kas allergia all kannatavad inimesed saavad kasutada vaid lõhnaainete vabu pesuvahendeid?

Ei, paljud allergiatega inimesed, kelle nahk talub lõhnaaineid, saavad kasutada neid sisaldavaid pesuvahendeid. Kuid inimesed, kelle nahk ei talu selliseid pesuvahendeid, peaksid valima pesuvahendeid ilma lõhnaaineteta. Peale selle on teatud lõhnaained, mida seostatakse tihedamini allergiate tekkega, EL direktiivide kohaselt pesuvahendi pakendil välja toodud. See aitab teatud ainete vastu allergilistel klientidel valida endale õige toode.

Kas allergia all kannatavad inimesed saavad kasutada vaid säilitusaineteta pesuvahendeid?

See ei ole nii. Selgitame, miks meie vedelad pesuvahendid sisaldavad säilitusaineid. Tahked pesuvahendid ei saa sisaldada säilitusaineid oma keemilise koostise tõttu, kuid vedelatele pesuvahenditele lisatakse säilitusaineid, sest need garanteerivad ühtlase toote koostise. Sellepärast lisamegi Persil Sensitive pesugeelile säilitusaineid, et toodet kaitsta. Persil Sensitive tunnistati ECARF-i (European Center for Allergy Research Foundation) poolt allergiasõbralikuks pesuvahendiks. ECARF-i logo tähendab, et olgugi, et tootes kasutatakse säilitusainena metüülisotiasolinooni, on tema sisaldus väga väike ja jääb alla poole soovimatute reaktsioonide tekkimise koguse piiri.

Millised materjalid sobivad tundlikule nahale?

Riided, mis puutuvad kokku tundliku nahaga, peaksid olema tehtud puhtast, töötlemata puuvillast või siidist, mida on võimalikult vähe värvitud. Vill ja tehiskiud, mis pole soovituslikud, võivad nahka ärritada.

Kas allergia all kannatavad inimesed peaksid kasutama vähem pesuainet, kui on näidatud Persil Sensitive pakendil?

Ei, Persil Sensitive'i peaks alati lisama täpselt nii palju, kui pakendil öeldud, olenevalt veekaredusest ja pesu määrdumisest.

Kas Persil Sensitive'i saab osta vaid piiratud müügikohtades?

Ei, Persil Sensitive'i saab osta mitmetest müügikohtadest, nagu toidupoed, apteegid ja kaubanduskeskused.

Kuidas pesta imikute ja laste riideid?

Sorteerige pesu valgesse, heledasse ja tumedasse hunnikusse. Peske valget pesu eraldi. Peske pesu pesuvahendiga Persil Sensitive Gel, Powder või Duo-Caps ja kasutage lisaks Silan Sensitive pesu pehmena hoidmiseks. Pöörake pesuvahendi koguse valimisel tähelepanu pesu määrdumise astmele.

Kas imikute riideid peaks enne esimest kandmist pesema?

Jah, imikute riideid peaks enne esimest kandmist pesema kõrgeimal võimalikul temperatuuril, et eemaldada kõikvõimalikud riides sisalduvad kemikaalid.

Kas imikute riideid peaks pesema eraldi?

Ei, imikute riided võib lihtsalt lisada ülejäänud pesu juurde ja pesta kõrgeimal riiete infosildil märgitud temperatuuril.

Kas imikute riiete pesemisel võib kasutada pesupehmendajat?

Jah. Pesupehmendaja silub riide pinda, muutes selle mitte ainult pehmemaks, vaid aidates vältida ka nahaärritusi. Tundlikud riiete pehmendajad, nagu Silan Sensitive, on eriti sobilikud imikute ja allergiate all kannatavate inimeste jaoks.