Põlvkondade vältel on meie kirg olnud arendada välja uuendusi, mis töötaksid sinu pesuga kõige paremini. Oleme pühendunud puhtama maailma nimel panustamisele, pakkudes tooteid, mis on sulle, sinu perele ja keskkonnale ohutud ning tagavad parimad pesemistulemused.

 

  • Meie tooted arenevad pidevalt, et tagada madalatel temperatuuridel veelgi parem jõudlus, aidates säästa energiat ja vähendades meie ökoloogilist jalajälge.
  • Pidevalt arendatakse ka meie toodete koostisaineid, et parandada nende lagunemisvõimet ja kaitsta loodust.

 

Tänapäeval on kõik Persili pakendid õige äraviskamise korral juba täielikult ümbertöödeldavad. Samuti püüame lähiaastatel suurendada oma pakendites juba ringlussevõetud plasti osakaalu ja kasutada ka orgaanilist plasti.

 

Persil: vastutustundlikud uuendused sinu ja keskkonna jaoks. Samm-sammult puhtama maailma nimel.

01.

Meie koostisained

02.

Meie pakend

03.

Meie tootmistsükkel

04.

Sinu panus

Muutes meie maailma puhtamaks

Meie sertifikaadid

Henkel on keskkonnasõbralike pesuvahendite väljatöötamise eestvedaja ja oli esimene ettevõte, kes 2005. aastal allkirjastas "A.I.S.E. säästva pesemise ja puhastamise harta". Ettevõtted, kes ühinevad selle Rahvusvahelise Kodukeemia ja -hoolduse Ühenduse algatusega, kohustuvad oma protsesse pidevalt täiustama ja esitama igal aastal kindlaksmääratud näitajate põhjal saavutatud majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaalse arengu kohta aruandeid.

Tundlik nahk

Persil Sensitive pesugeel ja Sensitive Megaperls töötati välja tundliku nahaga inimestele. Nahaga eriti hästi sobivate pesuained sisaldavad spetsiaalselt välja töötatud antiallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

Hügieeniline puhtus

Põlvkondade vältel on olnud meie kireks sinu pesu jaoks parimate uuenduste leiutamine. Puhas pesu aitab kaasa sinu ja sinu pere tervislikule keskkonnale. Persili tooted koos Deep Clean tehnoloogiaga tagavad soovitud hügieeniliselt puhta pesu.

Loading...

Henkeli vastutus

Teerajajana jätkusuutlikkuse valdkonnas tahame edendada säästvaks arenguks uusi lahendusi ning arendada oma äri vastutustundlikult ja majanduslikult edukalt. See hõlmab kõiki meie ettevõtte tegevusi – kogu väärtusahelas.