Säästukalkulaator

Kulude ja heidete vähendamine on lihtne

Säästukalkulaator

Esmaklassiline pesutulemus ja samaaegne ressursside kaitse

Soovime näha, et iga Persili toode aitaks kaasa keskkonnasäästlikule arengule. Seetõttu keskendume uuenduslikele ja intelligentsetele lahendustele, mis annavad olulist lisaväärtust. Need ühendavad esmaklassilise tulemuse vastutustundliku suhtumisega inimestesse ja keskkonda, võimaldades meie klientidel kasutada säästlikult väärtuslike ressursse, nagu energiat ja vett.

Seetõttu kasutame erinevate pindaktiivsete ainete kombinatsiooni optimaalsete pesutulemuste tagamiseks. Enam kui poolte pindaktiivsete ainete puhul põhineb lipofiilne komponent taastuvatel ressurssidel. See tugineb Henkeli aastatepikkusele taastuvatel ressurssidel põhinevate koostisosadega töötamise kogemusele.

Kuid Persili tooted suudavad veel palju rohkem. Tänu täiustatud koostisele garanteerivad need särava puhtuse isegi madalal temperatuuril – hoolitsedes keskkonna eest ja vähendades energiatarbimist.

Lisateavet Persili toodete koostisosade kohta leiate sellelt lehelt, sisestades tootenime Persil. Siis saate laadida alla koostisosade teabe PDF-vormingus.

Veel jätkusuutlikkusest

  • Tulevik on vedelik

    Kategorie przyszłości

  • Meie uued palmiõli eesmärgid

    Olej Palmowy: Nasze nowe cele

  • Päästke planeet

    Chroń Planetę