Skip to Content

Puhtama maailma nimel

Für eine sauberere Welt

Põlvkondade vältel on meie kirg olnud arendada välja uuendusi, mis töötaksid sinu pesuga kõige paremini. Oleme pühendunud puhtama maailma nimel panustamisele, pakkudes tooteid, mis on sulle, sinu perele ja keskkonnale ohutud ning tagavad parimad pesemistulemused.

 • Meie tooted arenevad pidevalt, et tagada madalatel temperatuuridel veelgi parem jõudlus, aidates säästa energiat ja vähendades meie ökoloogilist jalajälge.
 • Pidevalt arendatakse ka meie toodete koostisaineid, et parandada nende lagunemisvõimet ja kaitsta loodust.

Tänapäeval on kõik Persili pakendid õige äraviskamise korral juba täielikult ümbertöödeldavad. Samuti püüame lähiaastatel suurendada oma pakendites juba ringlussevõetud plasti osakaalu ja kasutada ka orgaanilist plasti.

Persil: vastutustundlikud uuendused sinu ja keskkonna jaoks. Samm-sammult puhtama maailma nimel.

Meie koostisained
Meie pakend
Meie tootmistsükkel
Sinu panus

Muutes meie maailma puhtamaks

 • Meie sertifikaadid

  Meie sertifikaadid

  Henkel on keskkonnasõbralike pesuvahendite väljatöötamise eestvedaja ja oli esimene ettevõte, kes 2005. aastal allkirjastas "A.I.S.E. säästva pesemise ja puhastamise harta". Ettevõtted, kes ühinevad selle Rahvusvahelise Kodukeemia ja -hoolduse Ühenduse algatusega, kohustuvad oma protsesse pidevalt täiustama ja esitama igal aastal kindlaksmääratud näitajate põhjal saavutatud majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaalse arengu kohta aruandeid.

 • Sensitive skin

  Tundlik nahk

  Persil Sensitive pesugeel ja Sensitive Megaperls töötati välja tundliku nahaga inimestele. Nahaga eriti hästi sobivate pesuained sisaldavad spetsiaalselt välja töötatud antiallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

 • Hügieeniliselt puhas pesu

  Hügieeniline puhtus

  Põlvkondade vältel on olnud meie kireks sinu pesu jaoks parimate uuenduste leiutamine. Puhas pesu aitab kaasa sinu ja sinu pere tervislikule keskkonnale. Persili tooted koos Deep Clean tehnoloogiaga tagavad soovitud hügieeniliselt puhta pesu.

Henkeli vastutus

Teerajajana jätkusuutlikkuse valdkonnas tahame edendada säästvaks arenguks uusi lahendusi ning arendada oma äri vastutustundlikult ja majanduslikult edukalt. See hõlmab kõiki meie ettevõtte tegevusi – kogu väärtusahelas.