Hügieeniliselt puhas pesu

Hügieen on palju enamat kui lihtsalt kiirgav puhtus: pere eest hoolitsemine algab õigest hügieenist. Hügieeniliselt puhta pesu saamiseks usaldage tehnoloogiat Persil Deep Clean.

surfactants

Meie lubadus sulle

Puhas pesu on sinu pere ja lähedaste heaolu jaoks oluline. Tänu Deep Clean tehnoloogiale tagavad kõik Persili tooted plekivabad tulemused. Vanade või tõrksate plekkide eemaldamiseks on pulbrilised universaalsed pesuvahendid nendes sisalduva valgendi tõttu eriti sobivad. See kehtib ka valgete tekstiilide pesemise kohta. Värvivariandid on välja töötatud spetsiaalselt värviliste tekstiilide ja rõivaste pesemiseks ning seetõttu ei sisalda need näiteks valgendit ega optilisi valgendajaid, nii et värvidega ollakse eriti tagasihoidlikud. Persil Sensitive pesugeel sobib ka näiteks värvilisele pesule.


surfactants

Kui täiendav hügieen on vajalik

Hügieeniliselt puhta pesu jaoks soovitame kasutada pulbrit Persil Universal või Persil Universal Megaperlsi. Pesumasina puhtuse säilitamiseks ja parandamiseks on kasulik pesta ka tavalises majapidamises umbes kord nädalas kõrgemal temperatuuril (nt 60 kraadi) Persili pulbrilise universaalse pesuvahendiga.

Pesemine kõrgematel temperatuuridel

Meie soovitus kehtib ka siis, kui leibkonnas elavad nakkushaigusega inimesed, kellel on näiteks gripp, jala-, naha- või soolenakkused või nõrgenenud immuunsus. Enne iga pesemistsüklit kontrollige rõiva sildil olevaid juhiseid. Samuti on oluline teada, et pesuvalgendil põhinevad pesuvahendid ei sobi värviliste ja tumedate materjalide jaoks.

Eelistage pikemaid pesuprogramme

Head asjad võtavad aega: tundlikumate riiete puhul peaksite vältima ka lühikesi programme või kiiret tsüklit ning valima kõige pikema tööajaga pesuprogrammi.

Pärast pesemist proovige alati pesu kohe pesunöörile riputada, et vältida trumlis mikroobide levikut niiske pesu kõrge õhuniiskuse tõttu.

Kui ilm lubab, pange pesu võimaluse korral vabas õhus kuivama ja ärge kasutage kuivatit.

Hügieen koroonaviiruse ajal

Pane tähele: ükski meie praegustest toodetest ei aita koroonaviiruse vastu. Uue koroonaviiruse (SARSCoV-2) põhjal ei saa veel kaubanduslikke katseid teha. Seetõttu soovitame tervislikule kodukeskkonnale täiendavate hügieenimeetmetega kaasa aidata. 

Leia oma vajadustele sobivaim lahendus

 • Looduslikud koostisained

  Persil töötab pidevalt jätkusuutlike lahenduste kallal. Avasta uuendus – Persil Green Power – 100% puhastav ja roheline nagu ei kunagi varem.

 • Sensitive skin

  Tundlik nahk

  Persil Sensitive pesugeel ja Sensitive Megaperls töötati välja tundliku nahaga inimestele. Nahaga eriti hästi sobivate pesuained sisaldavad spetsiaalselt välja töötatud antiallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

 • Hügieeniliselt puhas pesu

  Hügieeniline puhtus

  Põlvkondade vältel on olnud meie kireks sinu pesu jaoks parimate uuenduste leiutamine. Puhas pesu aitab kaasa sinu ja sinu pere tervislikule keskkonnale. Persili tooted koos Deep Clean tehnoloogiaga tagavad soovitud hügieeniliselt puhta pesu.