Skip to Content

Lõhnaained

surfactants

Huvitavaid fakte

Lõhnaained koosnevad lõhnavate koostisainete segust, mis annavad pesule meeldiva lõhna. Mitmest tuhandest erinevast parfüümikomponendist, mida kasutatakse meeldivate ja kauakestvate lõhnade loomiseks, seostatakse mõnda sagedamini allergiaga kui teisi, ja seetõttu mainitakse neid kosmeetikatoodete, samuti pesu- ja puhastusvahendite pakenditel. Seetõttu on need ka Persili siltidel selgelt märgitud. Eesmärk on võimaldada teadaoleva allergiaga inimestel seda ainet sisaldavaid tooteid ostmise ajal vältida.


Kuidas me lõhnaaineid kasutame? 

Lõhnaained ei anna meeldivat ja kauakestvat lõhna mitte ainult pesule, vaid ka Persili toodetele. Sõltuvalt variandist valime välja ka lõhnaained, et saaksite puhta ja värskelt pestud pesu lõhna kauem nautida. Lisaks võitlevad mõned spetsiaalselt välja töötatud parfüümid ebameeldivate lõhnade vastu, mis on eriti oluline spordirõivaste puhul. Meie Persili toodetes kasutatakse ainult neid koostisaineid, mis vastavad kõigile ELi nõuetele ja mille ohutust tervisele on põhjalikult testitud. Meie tooted tundlikule nahale ei sisalda ühtegi lõhnaainet, mille olemasolust tuleks teavitada.


Kust see koostisaine pärineb?

Mõned Persili lõhnade koostisained pärinevad loodusest. Kuid mõned koostisained sünteesitakse, et välistada soovimatuid looduslikke kõrvalsaadusi või et saada piisavaid koguseid.

Leia oma vajadustele sobivaim lahendus

 • Looduslikud koostisained

  Persil töötab pidevalt jätkusuutlike lahenduste kallal. Avasta uuendus – Persil Green Power – 100% puhastav ja roheline nagu ei kunagi varem.

 • Sensitive skin

  Tundlik nahk

  Persil Sensitive pesugeel ja Sensitive Megaperls töötati välja tundliku nahaga inimestele. Nahaga eriti hästi sobivate pesuained sisaldavad spetsiaalselt välja töötatud antiallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

 • Hügieeniliselt puhas pesu

  Hügieeniline puhtus

  Põlvkondade vältel on olnud meie kireks sinu pesu jaoks parimate uuenduste leiutamine. Puhas pesu aitab kaasa sinu ja sinu pere tervislikule keskkonnale. Persili tooted koos Deep Clean tehnoloogiaga tagavad soovitud hügieeniliselt puhta pesu.