Polümeerid

surfactants

Huvitavaid fakte

Pesuvahendites sisalduvatel polümeeridel on mitmeid olulisi funktsioone ja need teevad sageli pesuvahendi eritoimed võimalikuks.


surfactants

Persili polümeeride kohta lähemalt

Persili valemites kasutatakse kõige sagedamini alljärgnevaid polümeere.

Sadestumisvastase toimega ained

Aitavad hoida lahustunud mustust pesemisvedelikus stabiilsena, vältides selle uuesti tekstiilidele sadestumist. Samuti aitavad need vältida halliks minemist.

Vahuvastased ained

Aitavad hoida vahu tekke kontrolli all, et vältida pesumasinas liigse pesuaine kasutamise korral tugevat vahutamist ja vee väljavoolamist.

Värvi eraldumise inhibiitorid

Hoiavad eraldunud värvaine pesemisvedelikus stabiilsena ja aitavad vältida värvaine ladestumist muudele tekstiilidele ja värvi andmist. Need on kõigi tõhusate värvilise pesu pesuvahendite tüüpiliseks komponendiks.

Toimet suurendavad polümeerid

Lisaks pindaktiivsetele ainetele sisaldavad mõned Persili tooted spetsiaalse toime saavutamiseks mõeldud polümeere (nt sügavam plekieemaldus või intensiivsem sära).

Mustust lõhustavad polümeerid

Imenduvad pesemise ajal kiududesse ja loovad kaitsekihi. Uute õliplekkide korral on pleki eemaldamine märkimisväärselt lihtsam.

Viskoossusained

Kontrollivad Persili geelide viskoossust.

Kuidas me polümeere kasutame? 

Persil kasutab mitmesuguste tooteomaduste saavutamiseks erinevaid polümeere. Need takistavad näiteks mustuse uuesti ladestumist kiududele, värvi ülekannet või isegi sügavamat mustusesse tungimist. Paljud polümeerid on kergesti biolagunevad, kuid mõned kahjuks mitte. Kuna meie tootearendus püüab oma tooteid ja nende ökoloogilist jälge pidevalt parandada, siis me töötame selle nimel, et asendada polümeerid rohkem biolagunevatega, kui need suudavad tagada sarnase toimivuse.


Leia oma vajadustele sobivaim lahendus

 • Looduslikud koostisained

  Persil töötab pidevalt jätkusuutlike lahenduste kallal. Avasta uuendus – Persil Green Power – 100% puhastav ja roheline nagu ei kunagi varem.

 • Sensitive skin

  Tundlik nahk

  Persil Sensitive pesugeel ja Sensitive Megaperls töötati välja tundliku nahaga inimestele. Nahaga eriti hästi sobivate pesuained sisaldavad spetsiaalselt välja töötatud antiallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

 • Hügieeniliselt puhas pesu

  Hügieeniline puhtus

  Põlvkondade vältel on olnud meie kireks sinu pesu jaoks parimate uuenduste leiutamine. Puhas pesu aitab kaasa sinu ja sinu pere tervislikule keskkonnale. Persili tooted koos Deep Clean tehnoloogiaga tagavad soovitud hügieeniliselt puhta pesu.