Meie pakend

Pakendite kujundamisel pöörame suurt tähelepanu sellele, et saaksid meie tooteid ohutult kasutada, vähendades samal ajal meie keskkonnajalajälge ja heitmeid.

surfactants

Meie pakendiarendajad töötavad pidevalt võimalikult vähese materjalikuluga pakendite kallal ja materjalidega, mille jaoks on olemas avalikud ringlussevõtusüsteemid. Kuna mõtleme oma toodetele kogu nende elutsükli jooksul, mõtleme ka pakkematerjalide utiliseerimisele või ümbertöötlemisele. Eesmärk on saavutada suletud ahelaga plasti ümbertöötlemise süsteem, mis on näiteks paberi jaoks juba ammu loodud.

Juba täna on kõik Persili pakendid õigesti utiliseerides täielikult ümbertöödeldavad. Lisaks soovime lähiaastatel suurendada oma pakendites juba ringlussevõetud plasti osakaalu ja kasutada ka bioplasti.

Persili pesugeel

Meie puhastusvahendite pudelid on alati valmistatud segamata plastist ja täielikult ümbertöödeldavad, nagu on kinnitanud Institute Cyclos (Instituut Cyclos). Kui nende sisu on ära kasutatud, saab tühjad pudelid lihtsalt ümbertöötlemisse suunata, nt kollasesse prügikasti. Ehkki mõned meie tooted juba sisaldavad ümbertöödeldud plasti, töötame pidevalt selle nimel, et parandada kogu tootevaliku jätkusuutlikku jalajälge.

Persili pesupulber

Meie kokkupandavad karbid ja kandepakid koosnevad vähemalt 80% vanapaberist. Niipea kui need on tühjendatud, saab need vanapaberi kogumiskohtadesse anda ja taaskasutada. Me kasutame uusi paberikiude ainult siis, kui see on pakendi püsivuse tagamiseks hädavajalik, ja need värsked kiud pärinevad säästvalt majandatud allikatest. Persil Megaperls® kile on plasti kasutustsüklis 100% taaskasutatav.

Persili Duo Caps kapslid ja Discs diskid

Kuna meie korkide veeslahustuv kate peab olema õhuniiskuse eest kaitstud, pakutakse Persil Duo-Caps kapsleid ja neli-ühes diske pakendis, mis ühendab plasti ja stabiliseerivat pappi. Pakend on 100% ümbertöödeldav ja säästab 40% plastist võrreldes varasema pakendiga, mis oli täielikult plastist. Kui kapslid või kettad on ära kasutatud, saab pappi ja karbis olevat ühte sorti plastikut hõlpsasti eraldada ja eraldi ringlussevõttu viia: plast kaasasolevasse prügikasti ja papp paberi kogumiskasti.

Hoida kapsleid lastele kättesaamatus kohas

Persil toetab rahvusvahelist pesu- ja puhastusvahendite assotsiatsiooni A.I.S.E. algatust "Hoia kapsleid laste eest". Veebipõhine haridusalgatus on suunatud vanematele ja inimestele, kes hoolivad väikestest lastest, ning annab teavet selle kohta, miks on nii oluline hoida geeljate pesuvahendite kapsleid lastest eemal. Veebisait www.keepcapsfromkids.eu, mis on saadaval kõigis ELi keeltes, selgitab, kuidas vedela pesuvahendi kapsleid turvaliselt säilitada ja kasutada.

Kuna laste turvalisus on meie jaoks esmatähtis, on kõigil meie pakenditel lapselukk ja pakendil olev ohutusjoonis näitab toote õiget hoiustamist.

Muutes meie maailma puhtamaks

  • Meie sertifikaadid

    Meie sertifikaadid

    Henkel on keskkonnasõbralike pesuvahendite väljatöötamise eestvedaja ja oli esimene ettevõte, kes 2005. aastal allkirjastas "A.I.S.E. säästva pesemise ja puhastamise harta". Ettevõtted, kes ühinevad selle Rahvusvahelise Kodukeemia ja -hoolduse Ühenduse algatusega, kohustuvad oma protsesse pidevalt täiustama ja esitama igal aastal kindlaksmääratud näitajate põhjal saavutatud majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaalse arengu kohta aruandeid.

  • Henkeli vastutus

    Teerajajana jätkusuutlikkuse valdkonnas tahame edendada säästvaks arenguks uusi lahendusi ning arendada oma äri vastutustundlikult ja majanduslikult edukalt. See hõlmab kõiki meie ettevõtte tegevusi – kogu väärtusahelas.