Skip to Content

Meie sertifikaadid

Meie Persili toodete pakendilt leiad erinevaid logosid sertifikaatide kohta. Ülevaate saad siit:

surfactants

Sinine Ingel on olnud Saksamaa Liitvabariigi tunnustatud kvaliteeditõend alates 1978. aastast, seades keskkonnasõbralikule tootedisainile kõrged standardid. Sellisena on see viimase 40 aasta jooksul ennast tõestanud säästva tarbimise usaldusväärse juhendina. Saksa tarbijate jaoks on Sinine Ingel tuntuim keskkonnamärgis.

Persil Green Power on sertifitseeritud Sinise Ingli poolt ning on kasulik keskkonnale ja tervisele.

 Näiteks vastavad kõik koostisosad teatud keskkonnakriteeriumidele, mis tähendab veekogude ja keskkonna väiksemat saastamist. Jäätmete mahu vähendamiseks on olemas ka pakendite spetsifikatsioonid.

ECARF (Euroopa Allergiauuringute Keskus) kinnitab, et teatud tooted ja teenused on täielikult kohandatud allergikute vajadustele. 15 juhtivast rahvusvahelisest teadlasest ja tehnikust koosnev sõltumatu nõuandekogu on välja töötanud kriteeriumid erinevate tooterühmade hindamiseks, kuhu kuuluvad näiteks kreemid, pesuvahendid, tolmuimejad ja hotellid. Nendes on läviväärtused ja välistamiskriteeriumid, mis muudavad allergilise reaktsiooni väga ebatõenäoliseks. Kriteeriume ajakohastatakse regulaarselt, et võtta arvesse uusimaid teaduslikke tõendeid. Tootele antakse silt, kui auditid või uuringud näitavad, et kriteeriumid on täidetud.

Juba 2009. aastal pälvis Persil Sensitive esimese pesuvahendina kogu maailmas allergiasõbralike pesuvahendite eestECARF-i auhinna. Persil Sensitive sisaldab spetsiaalselt välja töötatud mitteallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

Henkel on keskkonnasõbralike pesuvahendite väljatöötamise eestvedaja ja oli esimene ettevõte, kes 2005. aastal allkirjastas "A.I.S.E. säästva pesemise ja puhastamise harta". Ettevõtted, kes ühinevad selle Rahvusvahelise Kodukeemia ja -hoolduse Ühenduse algatusega, kohustuvad oma protsesse pidevalt täiustama ja esitama igal aastal kindlaksmääratud näitajate põhjal saavutatud majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaalse arengu kohta aruandeid.

Kuna Henkel on harta liige, on kõigil Persili toodetel vastav logo sõnadega "Algatuse liige". Lisaks on mõnel meie tootel roheline logo. See näitab, et antud toodet ei valmista üksnes jätkusuutlik ettevõte, vaid sellel on ka tulevikkus suunatud jätkusuutlikkuse profiil. Näiteks pesuvahendite kategooria jaoks on seni olnud eriti olulised neli kriteeriumi: koostisosade keskkonnaohutus, ressursside tõhus kasutamine annuste ja pakkematerjali osas, pesemistulemused madalatel temperatuuridel ja tarbijate teavitamine. 2020. aastal kasutusele võetud uue "jätkusuutlikkuse pitseri" saamiseks peavad plastpakendid olema ka 100% ümbertöödeldavad, korduskasutatavad või kompostitavad. Papp-pakend peab olema taaskasutatav ja sisaldama vähemalt 70% taaskasutatud materjali või 100% jätkusuutlikku allikat. 

Leia oma vajadustele sobivaim lahendus

 • Looduslikud koostisained

  Persil töötab pidevalt jätkusuutlike lahenduste kallal. Avasta uuendus – Persil Green Power – 100% puhastav ja roheline nagu ei kunagi varem.

 • Sensitive skin

  Tundlik nahk

  Persil Sensitive pesugeel ja Sensitive Megaperls töötati välja tundliku nahaga inimestele. Nahaga eriti hästi sobivate pesuained sisaldavad spetsiaalselt välja töötatud antiallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

 • Hügieeniliselt puhas pesu

  Hügieeniline puhtus

  Põlvkondade vältel on olnud meie kireks sinu pesu jaoks parimate uuenduste leiutamine. Puhas pesu aitab kaasa sinu ja sinu pere tervislikule keskkonnale. Persili tooted koos Deep Clean tehnoloogiaga tagavad soovitud hügieeniliselt puhta pesu.