Skip to Content

Pese madalal temperatuuril ja vähenda oma mõju kliimamuutusele

Aastate jooksul oleme pidevalt oma Persili toodet täiustanud, et tagada parim pesemisvõime juba madalatel temperatuuridel.

Meie jahedal temperatuuril kasutatava toote abil saad pesta oma riideid madalamal temperatuuril ja saad värskelt pestud riideid, säästes samal ajal energia pealt igal aastal kuni 60 eurot. Valides pesemise temperatuuril 30°, saad lisaks pesumasina mõju kliimamuutustele 50% vähendada.

Laadi masin nii täis kui võimalik ja saad väiksema elektriarve

Pesumasina võimalikult täis laadimine aitab lisaks vee kokkuhoiule ka elektriarvelt säästa.

Pesukordi plaanides ning sarnaselt määrdunud riided sorteerides ja kogudes saad vältida pesemist pooltäis trumliga, säästes nii pesuvahendit kui ka kuni 70% aastasest energiaarvest.

Arvuta oma isiklik ökoloogiline jalajälg

Võta mõni minut, et kasutada Henkeli ja Wuppertali instituudi (Saksamaa) välja töötatud kalkulaatorit, et teada saada, kuidas sinu isiklikud otsused sinu süsinikujalajälge mõjutavad. Selle kalkulaatori abil saad oma isikliku ökoloogilise jalajälje kiiresti kindlaks teha.

KÄIVITA KALKULAATOR

Muutes meie maailma puhtamaks

  • Meie sertifikaadid

    Meie sertifikaadid

    Henkel on keskkonnasõbralike pesuvahendite väljatöötamise eestvedaja ja oli esimene ettevõte, kes 2005. aastal allkirjastas "A.I.S.E. säästva pesemise ja puhastamise harta". Ettevõtted, kes ühinevad selle Rahvusvahelise Kodukeemia ja -hoolduse Ühenduse algatusega, kohustuvad oma protsesse pidevalt täiustama ja esitama igal aastal kindlaksmääratud näitajate põhjal saavutatud majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaalse arengu kohta aruandeid.

  • Henkeli vastutus

    Teerajajana jätkusuutlikkuse valdkonnas tahame edendada säästvaks arenguks uusi lahendusi ning arendada oma äri vastutustundlikult ja majanduslikult edukalt. See hõlmab kõiki meie ettevõtte tegevusi – kogu väärtusahelas.