Skip to Content

Meie soovitused

Iga Persili toote kohta leiad kasutamiskoguse soovitused, mis on toodud kerge, keskmise ja tugeva mustusetaseme kohta. Pesu sortimine vastavalt mustuse tasemele on seetõttu pesuvahendi õigeks kasutamiseks oluline samm.

Mida määrdunum on pesu, seda rohkem pesuvahendit peaksid kasutama. Pea meeles, et sõltuvalt sellest, kas kasutad geeli, pulbrit või Megapearlsi, on vaja erinevaid tootekoguseid, seega tutvu alati toote pakendiga, et oma kasutamiskogust vastavalt kohandada.

Tea oma kohaliku vee kareduse astet

Vee karedus on piirkonniti erinev. Pesuvahendi õige kasutamiskoguse jaoks peaksid küsima kohalikult veevärgilt oma vee kareduse astet. Seejärel saad lihtsalt kohandada oma pesuaine kogust vastavalt vee karedusele, järgides iga Persili toote sildil olevaid juhiseid tabelil.

Kontrolli oma masina suurust

Meie pakendil olevad doseerimiskogused põhinevad tavalisel koormusel 4,5–5 kg mahutavusega pesumasinal. Kui sul on suurema trumliga pesumasin, leiad iga Persili toote kohta konkreetse kasutamiskoguse ka suurte pesumasinate jaoks.

Muutes meie maailma puhtamaks

  • Meie sertifikaadid

    Meie sertifikaadid

    Henkel on keskkonnasõbralike pesuvahendite väljatöötamise eestvedaja ja oli esimene ettevõte, kes 2005. aastal allkirjastas "A.I.S.E. säästva pesemise ja puhastamise harta". Ettevõtted, kes ühinevad selle Rahvusvahelise Kodukeemia ja -hoolduse Ühenduse algatusega, kohustuvad oma protsesse pidevalt täiustama ja esitama igal aastal kindlaksmääratud näitajate põhjal saavutatud majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaalse arengu kohta aruandeid.

  • Henkeli vastutus

    Teerajajana jätkusuutlikkuse valdkonnas tahame edendada säästvaks arenguks uusi lahendusi ning arendada oma äri vastutustundlikult ja majanduslikult edukalt. See hõlmab kõiki meie ettevõtte tegevusi – kogu väärtusahelas.