Skip to Content

Persil Hygienic Cleanliness - Universaalne lõhnatehnoloogiaga pesuvahend, mis peseb pesu säravalt puhtaks ja võitleb tõhusalt ebameeldivate lõhnade vastu.

 • Persil Hygienic Cleanliness 4in1 DISCS

  Persil Hygienic Cleanliness 4in1 DISCS

Pesuvahend Persil Malodor

Persil Malodori sügavpuhastav tehnoloogia täiuslikuks pesupesemiseks

Persili vedel pesuvahend, mille lõhnatehnoloogia võitleb tulemuslikult halbade lõhnade vastu, tagades hügieenilise puhtuse ja värske lõhna. See pesuvahend tungib sügavale kiududesse, eemaldades tõrksad plekid, ja puhastab rõivaid tulemuslikult nii seest kui ka väljast. Pesupesemisvahend Gel ja Discs aitab hoida ära ka uute plekkide tekke ja hõlbustab plekkide ning mustuseosakeste eemaldamist järgmiste pesukordade käigus.

alt

Tagab täiusliku plekieemalduse ja hügieenilise puhtuse

Tänu ainulaadsele ensüümisegule tungib Persil sügavale kiududesse ja eemaldab ka tõrksaimad plekid, tagades hügieenilise puhtuse ning säravad värvid.

alt

Võitleb tõhusalt ebameeldivate lõhnade vastu

Uusim ebameeldivat lõhna neutraliseeriv tehnoloogia kaitseb rõivaid ebameeldivate lõhnade eest. Ebameeldivat lõhna mitte lihtsalt ei peideta, vaid see eemaldatakse rõivastest kiudude tasandil, tagades hügieenilise puhtuse.

alt

Muudab pesu värskeks

Persili pesuvahendi kvaliteetne koostis tähendab seda, et see säilitab rõivaste pesemisel säravad ja erksad värvid, isegi pärast korduvat pesemist.

alt

Kaasaegne kiudude hooldus

See pesupesemisvedelik on plekkide vastu karm, kuid kanga vastu õrn.

Kui teil peaks olema küsimusi koostisosade kohta, siis pöörduge meie klienditeeninduse tiimi poole esmaspäevast reedeni 9.00 kuni 17.00 tasuta numbril +372 6155438.

Lisateave Persili kohta

 • Nõuanded plekkide eemaldamiseks

  Plekinõustaja

 • Hoidke kapsleid lastele kättesaamatus kohas

  Hoidke kapsleid lastele kättesaamatus kohas

 • Kollase rätiku hooldussilt.

  Hooldussümbolid

 • Keskkonnasäästlikkus

  Keskkonnasäästlikkus