Skip to Content

Persili truud partnerid

Persili kaubamärki on toetanud juba kaua tuntud firmad ja kaubamärgid. Oleme selle toe üle väga õnnelikud ja soovime oma partnerfirmasid teile sellel lehel tutvustada.

Lisateave meie partnerite kohta:
Bosch: www.bosch-home.com
Siemens: www.siemens-home.bsh-group.com
Lindner: www.lindner.de

Persili truud partnerid

Boschi pesuhooldus

75 aastat on Boschi kaubamärk olnud arengu, võimsuse, tehnilise kvaliteedi ja töökindluse võrdkuju majapidamismasinate valdkonnas. 

Kaasaegset pesuhooldust pole võimalik ilma Boschita ette kujutadagi. Bosch on enam kui 1000 pesemise ja kuivatamise valdkonna patendiga leiutamise vallas esirinnas. Kõigil Boschi väljatöötatud tehnilistel uuendustel on alati olnud ühine eesmärk: olla nii tõhus, kui vaja, ja võimalikult energiasäästlik. Sellisel viisil tagab Bosh iga kord täiusliku pesemise.

Siemensi uuendused

Majapidamine töötab kõige paremini selliste masinate abiga, milles on ühendatud kvaliteetne tehnoloogia, uuenduslikud funktsioonid ja väike energiatarbimine. Siemensi parima loomingu hulgast leiate kõik selle oma pesupesemise jaoks. Näiteks esimene pesumasin, mis teab, kuidas plekke eemaldada. Välisriiete / veekindlate riiete tsükkel peseb teie rõivad ja tagab samas nende veekindluse, varioSoft-trummel tagab eriti õrna pesu ja heliisolatsiooni, töötades äärmiselt vaikselt. Ja mis kõige parem: maailma esimene kuivati, mille energiakulu on väike tänu automaatsele isepuhastuvale funktsioonile kondensaatoris.

Siemensi plekkidevastane süsteem

Rohu-, tomati- ja punase veini plekid pole ühesugused. Tänu Siemensi uuenduslikule plekkidevastasele süsteemile töödeldakse iga plekki eraldi.  Selleks juhib uusim Siemensi tehnoloogia intelligentseid programmijärjestusi ja trumli liikumisi erinevate plekivalikute puhul. See tähendab, et pesu pestakse õrnalt või intensiivselt, olenevalt nõuetest. Plekieemalduseks tagavad aktiivse toe ainulaadse varioSoft-trumli struktuur ja spetsiaalse kujuga asümmeetrilised labad. See aitab pingutuseta ja igasuguste lisavahenditeta plekke eemaldada.

Lindner Hotels & Resorts

Atraktiivsed äripinnad, võluvad spaad või peened golfi- ja spordihotellid. Lindner Hotels & Resorts on sama mitmekülgsed kui nende külaliste nõudmised. Teenindus – sõbralik ja lihtne Kontseptsioon – normi muutmine ja innovaatika. Kui kvaliteeti peetakse nii väärtuslikuks, siis võite olla kindel, et Saksamaa juhtival pesupulbril on oma eriline koht. Miks mitte külastada mõnda Lindneri hotelli ja lasta end hellitada?