Skip to Content

Puhas pesu + masina hügieeniline värskus

Persil 4in1 DISCS

Tõeliselt puhas pesu hügieeniliselt värskest masinast

Persil teab, et soovite enda ja oma lähedaste pesu pesemisel parimaid tulemusi. 

Aga kas teadsite, et kõige mustem koht, kus teie riided on kunagi olnud, on tõenäoliselt teie pesumasin? 

Kas olete kokku puutunud ebameeldivalt lõhnava pesu ja pesumasinaga, kui tegelikult ootate korralikult puhastatud ja värske lõhnaga riideid? Põhjus on selles, et aja jooksul võivad pesumasinasse koguneda pesemisjäägid. Iga kord, kui pesete, võite pesu pesta koos nende jääkidega.

Lahenduseks on uued pesukapslid Persil Deep Clean Discs!

Uus ainulaadne Persil Deep Cleani koostis

Pesukapslite Persil Deep Clean 4in1 Discs kordumatu koostis tungib sügavale kiududesse neid kahjustamata, lagundab ka kõige sügavamad plekid ja eemaldab need. Toodet on täiustatud, nii et see tungib nüüd sügavamale pesumasinasse ning võitleb pesumasinas tekkivate ebameeldivate lõhnadega. Sest ainult siis, kui pesumasin on hügieeniliselt värske, võite olla kindel, et pesu saab sügavpuhtaks.

Puhtama maailma nimel

Persil soovib teile alati pakkuda usaldusväärsust ja kindlustunnet hoolitseda oma pere eest parimal viisil. Täna ja homme. Sest see, mis on hea riietele, on hea ka planeedile. Pesukapslid Persil 4in1 Discs on pakitud 100% ümbertöödeldavasse karpi*, mida saate pärast tühjaks saamist täita ja uuesti kasutada. 100% vees lahustuvad pesukapslid sisaldavad 92% ulatuses biolagunevaid koostisosi**. Võimas koostis on väga tõhus ka madalatel temperatuuridel (külma veega alates 20 °C juures) pesemisel ning täiskoguse korral, aidates säästa energiat ja raha.

* Kui ümbris eemaldada.
** Seotud mahepõllumajanduslike koostisosadega vastavalt OECD standardile 301/302

Läbipaistvus

Meie jaoks on olulised parim kvaliteet ja keskkonnasõbralikkus. Seepärast tagame, et meie tooted oleksid jätkusuutlikud ja valmistatud looduslikest koostisosadest. Lugege alt lähemalt.

Meie koostisained
Meie pakend
Meie tootmistsükkel
Sinu panus

Meie tooted