Huvitavaid fakte

surfactants
Loading...

Pindaktiivsed ained on enamiku detergentide ja puhastusvahendite põhikomponendid. Need eemaldavad riietelt plekid ja mustuse ning tagavad mustuse eemaldamise pesuveega.

Lisateave Persili pindaktiivsete ainete kohta

Persili kaubamärgiga toodetes kasutatakse kaht pindaktiivsete ainete rühma.

 

Anioonsed pindaktiivsed ained

Tõhusad õlise mustuse puhastamisel ja õli/saviplekkide eemaldamisel

 

Mitteioonsed pindaktiivsed ained

Sobivad igasuguse rasva eemaldamiseks

Kuidas me pindaktiivseid aineid kasutame?

Loading...

Särava ja püsiva puhtuse tagamiseks: Persil kasutab pindaktiivseid aineid, pakkumaks sügavalt puhtaid tulemusi, mida usaldusväärselt puhastusvahendilt oodatakse. Kõik meie pindaktiivsed ained on täielikult biolagunevad.

 

Pindaktiivsed ained võivad olla naftapõhised või looduslikku päritolu (nt palmituumaõli). Kui alusena kasutatakse palmituumaõli, tagame, et seda õli kasvatatakse 2020. aasta lõpuks jätkusuutlikult vastavalt RSPO tasakaalumudelile osana puhtamale maailmale pühendumisest. 

Leia oma vajadustele sobivaim lahendus

Looduslikud koostisained

Persil töötab pidevalt jätkusuutlike lahenduste kallal. Avasta uuendus – Persil Green Power – 100% puhastav ja roheline nagu ei kunagi varem.

Tundlik nahk

Persil Sensitive pesugeel ja Sensitive Megaperls töötati välja tundliku nahaga inimestele. Nahaga eriti hästi sobivate pesuained sisaldavad spetsiaalselt välja töötatud antiallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

Hügieeniline puhtus

Puhas pesu aitab kaasa sinu ja sinu pere tervislikule keskkonnale. Meie Persili tooted oma sügavpuhastustehnoloogiaga hoiavad sinu pesu hügieeniliselt puhtana.