Tundlik nahk

Kas sinul või mõnel sinu lähedasel on ülitundlik nahk? Siis on meie allergiasõbralik pesuvahend sinu pesu jaoks õige valik! 

surfactants

Kas sinul või mõnel sinu pereliikmel on tundlik nahk? Siis on meie allergiasõbralik pesupulber sinu pesule õige valik! Juba 2009. aastal pälvis Persil Sensitive esimese pesuvahendina kogu maailmas allergiasõbraliku pesuvahendi tiitli, mille andis Euroopa Allergiauuringute Keskus (ECARF). Persil Sensitive sisaldab spetsiaalselt välja töötatud mitteallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

Lisateavet leiad siit

Kui Persil Sensitive Megaperls® sisaldab optilisi valgendajaid, mis panevad ühtlase valge pesu särama, siis Persil Sensitive geel on ideaalne värvilise pesu jaoks.

Kas allergikud peaksid kasutama vähem pesuvahendeid kui toote pakendil näidatud?

Ei. Persil Sensitive geeli tuleb doseerida alati vastavalt vee karedusele ja pesu määrdumisastmele vastavalt pakendil olevatele juhistele.

Leia oma vajadustele sobivaim lahendus

 • Looduslikud koostisained

  Persil töötab pidevalt jätkusuutlike lahenduste kallal. Avasta uuendus – Persil Green Power – 100% puhastav ja roheline nagu ei kunagi varem.

 • Sensitive skin

  Tundlik nahk

  Persil Sensitive pesugeel ja Sensitive Megaperls töötati välja tundliku nahaga inimestele. Nahaga eriti hästi sobivate pesuained sisaldavad spetsiaalselt välja töötatud antiallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

 • Hügieeniliselt puhas pesu

  Hügieeniline puhtus

  Põlvkondade vältel on olnud meie kireks sinu pesu jaoks parimate uuenduste leiutamine. Puhas pesu aitab kaasa sinu ja sinu pere tervislikule keskkonnale. Persili tooted koos Deep Clean tehnoloogiaga tagavad soovitud hügieeniliselt puhta pesu.