Persil töötab väsimatult, et pakkuda sulle ja sinu perele parimat ning moodsamat tehnoloogiat suurepäraselt puhta pesu saamiseks. Kuna iga toode on spetsiaalselt loodud erinevate vajaduste rahuldamiseks, varieerub ka koostisosade koostis.

 

Iga koostisosa on hoolikalt valitud, et saavutada parim toimivus, tagades samas sobivus naha ja keskkonnaga. Saad Persili koostisosade kohta lisateavet, kui valid allolevast loendist.

Henkel on pikka aega pühendunult pakkunud ainult kaitset pakkuvaid tooteid, mis sobivad nii tervise kui ka keskkonnaga. Meie Persili toodetes kasutatakse ainult neid koostisaineid, mis vastavad kõigile ELi seaduslikele nõuetele ja mille ohutust tervisele on põhjalikult testitud. 

 

Saad meie väite kohta lisateavet ka järgmiselt veebisaidilt: Meie pesemis- ja puhastusvahenditega ei tehta loomkatseid   

 

Lisateavet tooteohutuse kohta leiad siit: 

Leia oma vajadustele sobivaim lahendus

Looduslikud koostisained

Persil töötab pidevalt jätkusuutlike lahenduste kallal. Avasta uuendus – Persil Green Power – 100% puhastav ja roheline nagu ei kunagi varem.

Tundlik nahk

Persil Sensitive pesugeel ja Sensitive Megaperls töötati välja tundliku nahaga inimestele. Nahaga eriti hästi sobivate pesuained sisaldavad spetsiaalselt välja töötatud antiallergeenseid lõhnaaineid ega sisalda värvaineid.

Hügieeniline puhtus

Puhas pesu aitab kaasa sinu ja sinu pere tervislikule keskkonnale. Meie Persili tooted oma sügavpuhastustehnoloogiaga hoiavad sinu pesu hügieeniliselt puhtana.